AJ TENTO ROK BUDEME VYHLASOVAŤ TITUL NEVESTA ROKA

Pre 4. ročník súťaže Nevesta roka sme pripravili zopár zaujimavostí a aj prekvapenie v podobe autogramiády známeho slovenského trénera osobnostného rozvoja a autora mnohých motivačných publikácii Andyho Winsona.

Nevesty, ktore sa vydali v priebehu minulého roka (2017) sa už môžu registrovať do súťaže na samostatnom portáli http://nevestaroka.sk/registracia/

POZOR registráciu ukončíme 31.1.2018 vo večerných hodinách.

Stačí vyplniť povinné políčka a pridať 1-5 fotografií zo svadby.

Samotné finále sa uskutoční ako inak v bratislavskej Inchebe už 9.2.2018 od 16:00, kde 10 vybraných finalistiek zabojuje o titul Nevesta roka 2017, TIP Nevesta roka 2017 a Sympatia Nevesta roka 2017, a taktiež o hlavné ceny v súťaži, ako sú romantické víkendové pobyty, elektronika či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Aj keď je súťaž Nevesta roka pomerne mladý projekt, teší sa veľkému záujmu. Veď ktorá žena by si ešte raz neobliekla svadobné šaty a predviedla sa v nich pred plným publikom. Aj keď vieme, že pre každého manžela je Nevestou roka práve tá jeho. Súťaž Nevesta roka je viac o zábave, o spoznaní nových ľudí, vytvorení si nových priateľstiev a zážitkov.

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák. Každoročne sa finálový program a vyhlásenie výsledkov koná na jednom z najväčších svadobných veľtrhov v Bratislave.

Programom bude sprevádzať známy slovenský moderátor Valér Ferko.

 

foto: archív WM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *