STAŇ SA NEVESTOU ROKA!

Až do konca roka 2014 sa môžete prihlásiť do súťaže, v ktorej môžete získať skutočne exkluzívne ceny. Možno vás bude motivovať nevesta Petra, ktorá krášlila titulku nášho svadobného špeciálu.

Petru Grendelovú, za slobodna Eliášovú, do súťaže prihlásila jej kamarátka Eva a to tak, že krásna nevesta o tom ani nevedela. „Reagovala som prekvapene, ale zároveň som bola rada,“ zaspomínala si na moment, keď sa uvidela na našej titulke. „Evka našla na internete nové číslo vášho magazínu so mnou na obálke,“ smeje sa Petra. Jej kamarátka má zrejme výnimočné schopnosti, pretože fotky do súťaže poslala aj samotná Petra, no jej zásielka do našej redakcie neprišla. Petra zažila svoj deň D 22. júna 2013 v kaštieli Chateau Mignon v Dubnici nad Váhom. Svoje áno tam povedala Erikovi Grendelovi, ktorý je prvoligovým futbalistom v klube Slovan Bratislava. Petra a Erik sú už nielen manželmi, ale aj rodičmi krásnej Esther, ktorá bude mať júni 2 roky. „Je to veľmi šikovné dievčatko, ktoré nám robí radosť každým dňom,“ hovorí pyšná mama.

Skúste to!

Naša prvá krásna nevesta WomanMan magazine pred touto súťažou nepoznala, no zakúpila si už číslo online a zaujalo ju. A ak chcete zažiť dobrý pocit, odporúča aj vám, ostatné nevesty, aby ste na našu výzvu zareagovali. Na nevesta@womanman.sk pošlite svoje meno, dátum svadby a 1 až 2 fotografie z nej. Podmienkou na zaradenie do súťaže je, aby ste boli nevestou v roku 2014. Súťaž trvá do konca decembra 2014 a slávnostné finále sa bude konať na Svadobnom veľtrhu v Inchebe vo februári 2015.

Vyhlasovateľom súťaže je WomanMan magazine. Hlavným organizátorom je Carat agency a Studio Škerák.

Nikoleta Kováčová

Foto: Archív P. G.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *