Súťaž Nevesta roka oslávila svoje 5. výročie

V piatok 8.2.2019 sa v bratislavskej Inchebe uskutočnil už 5. ročník súťaže Nevesta roka. Desať vybraných finalistiek zabojovalo o titul Nevesta roka 2018, TIP Nevesta roka 2018 a Sympatia Nevesta roka 2018, a taktiež o hlavné ceny v súťaži, romantické víkendové pobyty, či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Aj keď je súťaž Nevesta roka pomerne mladý projekt, teší sa veľkému záujmu. Veď ktorá žena by si ešte raz neobliekla svadobné šaty a predviedla sa v nich. Priznávame, že pre každého manžela je Nevestou roka práve tá jeho.

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák. Každoročne sa finálový program a vyhlásenie výsledkov koná na jednom z najväčších svadobných veľtrhov v Bratislave.

Tentokrát sa v programe sa naše Nevesty prediedli v luxusných kožuchoch známej návrhárky Renáty Kliskej, ktorá na Slovensku pôsobí pod značkou LaRena.

Jej modely sa predávajú v najluxusnejšom obchodnom dome Popp und Kretschmer vo Viedni a podarilo sa jej preraziť aj na juh Francúzska. Preto je pre organizátorku súťaže Kristínu Ilaszovú veľkou cťou, že jubilejný 5. ročník suťaže Nevesta roka otvorí práve LaRena svojimi modelmi. Finálový program ukončíme prehliadkou svadobnej kolekcie talentovanej módnej návrhárky Veroniky Kostkovej.

Ako ona sama hovorí: “Ak máte dušu nespútanej bohémky, ste romantická lesná víla alebo šik moderná mestská princezná, ktorá sa nebojí na lúke tancovať bosá a vždy ste ochotná staviť všetko na lásku, sú tieto šaty presne pre vás!”

Zaujimavosťou budú aj netradičné party, ktorými budú korunované víťazky z tvorby 1. Vicemiss súťaže Miss Folklór Romany Mačicovej.

Jubilejným programom bude sprevádzať známy moderátor Valér Ferko a hudobne nám spríjemní a oživí atmosféru mladý talentovaný skladateľ Martin Kráľ.

Okrem hlavného finalového programu si budete môcť pozrieť prezentácie známej pánskej značky Nicollas Berenique, či mladého talentovaného dizajnéra Tomáša Stríža, ktorý pod značkou TOPA vyrába šperky s dušou vašich blízkych a v neposlednom rade aj prestížna svadobná agentúra Amelia dizajn. A ak Vám záleží na Vašom zdraví, príďte ochutnať Royal Water.

Nevesty roka tiež pijú zdravú vodu @Royal Water

A tu sú víťazky:

Titul Nevesta roka 2018 získala Nevesta s č. 9. Lucia Tóthová. Víťazku vyhlásila ako inak organizátorka súťaže a šéfredaktorka portálu WomanMan.sk Kristína Ilaszová.

Titul Sympatia Nevesta roka 2018 získala Nevesta s číslom 2. Alexandtra Mistry. Cenu odovzdal mladý, šarmantný herec so seriálu Oteckovia Oliver Oswald.

Titul Sympatia Nevesta roka 2018 získala Nevesta s číslom 5. Tatiana Škrabáková. Cenu odovzdala Romana Mačicová, 1. Vicemiss Miss Folklór, ktorá sa venuje výrobe netradičných párt a koruniek.

Veľké poďakovanie tiež patrí kvetinovému portálu KVETY.sk, ktorý poskytli nádherné kytičky všetkým finalistkám ako aj kvetikovu fotostenu.

Tieto Nevesty sa dostali do finálovej 10-tky:

  1. Martina Michaličková
  2. Alexandra Misty
  3. Jana Korcová
  4. Katarína Kompasová
  5. Tatiana Škarbová
  6. Nikola Šuhajdová
  7. Veronika Grožajová
  8. Denisa Tomašovičová
  9. Lucia Tóthová
  10. Lucia Karelová

Veľké poďakovanie tiež patrí vsetkým Hlavným PARTNEROM:

Galileo Hotel Donovaly

RESIDENCE HOTEL & CLUB DONOVALY

hotel Pieris

Veľké poďakovanie tiež patrí vsetkým PARTNEROM:

Svadobný dom Štúdia Škerák, FOTOMAT, LUXURY FORCE, Amelia Dizajn – svadobná agentúra, Nicollas Berenique, TOPA by Tomáš Stríž, Royal Water, EYEMEDIA, DUOLIFE, Natures, Miaro Szaszu, Candola, Hotel AGATKA Bratislava, Hotel Pieris – miesto, kde si vychutnáte sny. Beauty & fit štúdio, Niche Group, Chocolate Patrik, Herbex a INCA COLLAGEN.

foto: Archiv WomanMan.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *